Телефонуйте

Компанія Mantis пройшла сертифікацію Zebra Technologies

Компанія Mantis пройшла сертифікацію Zebra Technologies
Компанія Mantis пройшла сертифікацію Zebra Technologies

Mantis’ Warehouse Management System Logistics Vision Suite програма була протестована компанією Zebra Global у своєму центрі підтримки з метою надати гнучке та адаптивне рішення для складських та дистрибуторських клієнтів.

Компанія Mantis оголосила про успішне завершення тестування програми Zebra Enterprise. Програма #WMS LVS була успішно впроваджена та успішно протестована у мобільних комп’ютерах Zebra Android.

Zebra Technologies пропонує інноваційні рішення та партнерів, які забезпечують максимальну продуктивність. Mantis є учасником відзначеної нагородами програми Zebra PartnerConnect як глобального партнера незалежних постачальників програмного забезпечення(ISV).

Більшість клієнтів Mantis вже використовують пристрої Zebra, тому перевірка терміналів Zebra Android дозволяє користувачам LVS досягти додаткових переваг для своїх складів та центрів розподілу.

George Baglatzis, COO компанії @Mantis заявив, що у тісній співпраці з командами інженерів Zebra ми протестували сумісність WMS LVS з деякими продуктами, включаючи мобільні комп’ютери Zebra WT6300, TC72, TC26, MC33 і MC22 Android. Це гарантує операторам складів, що наша WMS відповідає їхнім потребам, а також знижує ризики та час, необхідний для впровадження.

https://www.mantis.group/news-zebra/

Програма Zebra Technologies дозволяє торговим партнерам тестувати сумісність своїх програмних та апаратних рішень з деякими мобільними комп’ютерами Zebra, сканерами, принтерами, рішеннями RFID та різними програмними продуктами відповідно з конкретними потребами користувачів.