Телефонуйте

Впровадження WMS Logistic Vision Suit

Оптимізація та прискорення логістичних процесів, скорочення витрат, збільшення ефективності адміністрування – питання, які нині найбільш гостро стоять перед бізнесами із значною логістичною складовою, а також перед логістичними операторами логістичними операторами.

Впровадження WMS-системи допоможе у вирішенні цих питань. Для компаній, які розпочинають свій логістичний бізнес, впровадження WMS-системи допоможе з самого початку організувати роботу складу чи розподільчого центру згідно сучасних технологічних вимог, внаслідок чого він буде динамічним, прозорим, ефективним та конкурентоспроможним

Впровадження WMS-системи – не просте завдання. Вона потребує великої підготовчої роботи. На початковому етапі необхідно визначитися з тим, якого рівня необхідна система для вас, чи є у вас необхідні фінансові та людські ресурси для її успішного впровадження. Далі – необхідно вибрати систему, компанію-постачальника та компанію, яка здійснюватиме впровадження та технічну підтримку системи.

Основна мета діяльності компанії «І-Логістика» - постачання, впровадження та технічна підтримка однієї з провідних WMS-систем у світі Logistics Vision Suite III Plus.

Фахівці компанії з 2008 року надають послуги з впровадження програмного забезпечення для управління складськими процесами. Отримання статусу торгового представника в Україні компанії Mantis Informatics SA — провідного європейського розробника програмного забезпечення для логістики, дало можливість пропонувати українському споживачеві якісний продукт — Logistics Vision Suite III Plus, який з успіхом експлуатують понад 400 компаній у всьому світі.

Наші фахівці спільно з командою впровадження клієнта розроблять детальний план впровадження, технічне завдання, етапи проекту та схему взаємодії проектних команд.

Передпроектне обстеження об’єкта автоматизації, яке проведуть наші фахівці, дозволить налаштувати оптимальну конфігурацію WMS-системи, що забезпечить максимальну ефективність системи із мінімальними витратами на впровадження.

На всіх етапах проекту проводиться навчання всіх категорій спеціалістів клієнта по роботі з режимами системи, які адаптовані під конкретні вимоги.

Впровадження WMS-системи – це великий комплекс робіт зі створення ІТ-інфраструктури (сервера, Wi-Fi-мережа, радіо-термінали, спеціальні термопринтери тощо). Наші фахівці зможуть надати професійну консультацію з цих питань.