Телефонуйте

Mantis Дві нагороди E-Volution

Mantis та Orphee Beinoglou отримали дві нагороди E-Volution у зв’язку зі своїм центром електронного виконання замовлень Public MediaMarkt(PMM)

Новаторське рішення та впровадження Mantis WMS для PMM, першого рітейлера електронної комерції у Греції на складах Orphee Beinoglou, отримали дві вищі нагороди на e-volution Awards 2022.

Журі з 51 представника компаній та організацій нагородило учасників проекту на церемонії у центральному готелі Афін, на якій були присутні понад 500 керівників.

Централізований високоавтоматизований центр електронного виконання замовлень групи PMM, який працює на об’єктах Orphee Beinoglou із системою керування складом (WMS) Mantis, Logistics Vision Suite (LVS), був нагороджений золотою нагородою у категорії Operations & Back Office та срібною нагородою у категорії «Технологічні інновації» від відомої установи E-Volution Awards 2022, яка була організована цього року, 11-й раз.

Mantis та Orphee Beinoglou сформували довгострокову співпрацю з WMS - Logistics Vision для успішної підтримки роботи розподільчих центрів 3PL, які зберігають лідируючі позиції на грецькому ринку вантажоперевезень та складської логістики.

Централізований центр електронного виконання замовлень PMM на складах Orphee Beinoglou працює на Mantis WMS Logistics Vision Suite і повністю відповідає завданню швидкого зростання PMM та вертикального зростання продажів електронної комерції у B2B та B2C пандемії. Цей факт у поєднанні з результатами рекламних кампаній призвів до різкого збільшення щоденного обсягу замовлень та гострої необхідності оптимізації за допомогою автоматизації всіх логістичних процесів..

Таким чином, за короткий період часу і з обмеженнями, що постійно змінюються, встановленими грецькою державою для стримування пандемії, централізований центр електронного виконання повинен був досягти наступних результатів.:

  • Збільшення швидкості виконання замовлень
  • Підвищення продуктивності та гнучкості
  • Скорочення управлінських помилок під час інкасації
  • Скорочення операційних витрат на складах
  • Контроль та прозорість ведення діяльності в режимі реального часу
  • Максимальне використання наявного простору для зберігання

Ці цілі були досягнуті в повній мірі за допомогою сучасної інтегрованої технології WMS solution, адаптованої і впровадженою командою експертів Mantis. Була прийнята ефективна комбінація Mantis LVSintegrated з автоматизацією, починаючи з технології Put Wall (Sort to Light with Lights from Pick to Light Systems), яка була розміщена для сортування великих кількостей як для магазинів (B2B),і для клієнтів інтернет-магазинів (В2С). Для менших об’ємів LVS використовує сортувальник з поперечною стрічкою від Kinematic, тоді як конвеєрні стрічки встановлюються для переміщення коробок між різними поверхами..

“>“Разом з нашими партнерами Mantis (WMS) та Orphee Beinoglou (LSP) ми впровадили на нашому новому складі кілька засобів автоматизації таких, як put-to-light (Put Wall), cross-belt sorter та більш ефективні способи пакетування замовлень. Це дійсно відмінне оновлення процесу доставки до магазину та швидша доставка нашим клієнтам. Дякую, Mantis та Orphee Beinoglou за співпрацю!” Olaf Van Der Brink, головний операційний директор, PMM.

“Ми вже багато років співпрацюємо з Mantis, використовуючи WMS LVS на наших складах. Наша співпраця для PMM e-Fulfillment Center є кульмінацією цих відносин і ми вже користуємося великими перевагами обох: ми – як 3PL та наш клієнт – PMM. Дякую, Mantis, за фантастичний досвід!” Grigoris Mimilidis, директор з розвитку та технічних питань Orphee Beinoglou.

“Проект e-Fulfillment Center PMM в Orphee Beinoglou доводить технологічні інновації та лідерство Mantis у галузі електронної комерції. Ми будемо продовжувати розвиватися, щоб бути на крок попереду і задовольняти нові, мінливі потреби наших клієнтів та їхніх клієнтів/вкладників. Велике спасибі Orphee Beinoglou та PMM за відмінну співпрацю.” Akis Zaimis, Старший бізнес-аналітик, Mantis.

https://www.mantis.group/news-e-volution-awards/