Телефонуйте

РІШЕННЯ MANTIS ДОСТОЄНИ НАГРАД SUPPLY CHAIN AWARDS

РІШЕННЯ MANTIS ДОСТОЄНИ НАГРАД SUPPLY CHAIN AWARDS
РІШЕННЯ MANTIS ДОСТОЄНИ НАГРАД SUPPLY CHAIN AWARDS

Supply Chain Awards – щорічна церемонія нагородження компаній, що пропонують передові рішення та вносять значний внесок у розвиток логістичної галузі. Журі премії Supply Chain Awards ухвалила рішення про нагородження Mantis у номінації Supply Chain Provider of the Year 2020.

Mantis завоював також ще дві нагороди, підтвердивши цим свої лідируючі позиції в галузі розробки та впровадження сучасних рішень для логістики. Компанія була удостоєна премії у категорії «Інновації зберігання» за розробку рішень, що включають використання сучасних технологій у роботі складського персоналу. На суд журі було представлено технологію VVR, яка поєднує в собі три розробки для ефективного застосування у складській логістиці: Vision Picking + Voice Picking + RFID. Спільне використання розумних окулярів, пристроїв інтелектуального розпізнавання мовлення з хорошими шумоподавлюючими властивостями і RFID-пристроїв, що носяться, дозволяють підвищити продуктивність за рахунок простої взаємодії користувача з системою, зниження витрат на технічне обслуговування, простого та швидкого

Золота нагорода у категорії «Програмне забезпечення та обладнання в ланцюжку постачання» була присвоєна за реалізацію проекту у польській компанії X-KOM. На складі рітейлера було впроваджено WMS-систему Logistics Vision Suite з технологією Put to Wall. X-KOM - велика мережа магазинів електронної техніки, що володіє також інтернет-магазином, що користується великою популярністю на своєму ринку. Put to Wall - ідеальне рішення для збору замовлень інтернет-торгівлі, інтернет-магазинів, невеликих замовлень сектору B2B, оскільки воно показує високу швидкість відбору, безпомилковий та одночасний відбір кількох замовлень одночасно.

MANTIS - міжнародний лідер ІТ-індустрії у логістиці з 9 дочірніми підприємствами та представництвом більш ніж у 30 країнах Європи, Північної та Південної Америки, Близького Сходу, Північної Африки та Азії.

По матеріалам сайта https://www.ant-tech.ru/company/pc/news/resheniya_mantis_udostoeny_nagrad_supply_chain_awards