Телефонуйте

Ideal Feroluc в Румунії економити годину та гроші з Mantis WMS LVS

Ideal Feroluc в Румунії економити годину та гроші з Mantis WMS LVS
Ideal Feroluc в Румунії економить час та гроші з Mantis WMSLVS

Ideal Feroluc, великий дистриб’ютор меблів та аксесуарів для оббивки, вибрав Logistics Vision Suite (LVS) компанії Mantis як ідеальну систему управління складом для забезпечення високої якості складських процесів через унікальну адаптивність і гнучкість LVS.

Після 10 років успішної присутності на румунському ринку меблів та оббивних аксесуарів, Ideal Feroluc стрімко розширює свій бізнес завдяки популярному інтернет-магазину компанії. Традиційний метод управління складом не міг впоратися з новим завданням Ideal Feroluc, включаючи вчасне виконання замовлень, високого рівня обслуговування клієнтів та економічні логістичні операції. Високий темп зростання продажів має ефективно підтримуватися сучасною WMS, що пропонує управлінській команді повний контроль над бізнесом.

Ideal Feroluc зробив вибір на користь Mantis Warehouse Management System (WMS) Logistics Vision Suite (LVS) як ідеальне програмне рішення для логістики, яке приведе компанію до досконалості в області складського господарства завдяки його адаптивності та гнучкості. Тепер підприємство досягло повної простежуваності та прозорості запасів, а також економить час та гроші за рахунок оптимізації складських процесів..

У той же час компанія Ideal Feroluc, яка впровадила високопродуктивну WMS LVS на обох складах у Бакау та Брашові, значно підвищила продуктивність складських приміщень, здатних підтримувати активне зростання продажів..
Завдяки автоматизації робочих процесів між сховищами, компанія також оптимізувала процес комплектації та маркування, здолавши перешкоди, які раніше заважали виконанню замовлень.

"Ми замінили попереднє (обмежене) програмне забезпечення на WMS від Mantis, знаючи, що це закінчене рішення. Система виконує все, що нам потрібно від WMS, а також багато іншого, навіть те, що я не вважав за можливе і це величезна перевага". Lucian Mariut, адміністратор, Ideal Feroluc

https://www.mantis.group/news-ideal-feroluc/