Телефонуйте

Mantis представила своє флагманське програмне забезпечення Logistics Vision Suite на CSCMP Edge

  • Головна
  • Новини
  • Mantis представила своє флагманське програмне забезпечення Logistics Vision Suite на CSCMP Edge
Mantis представила своє флагманське програмне забезпечення Logistics Vision Suite на CSCMP Edge
Mantis представила своє флагманське програмне забезпечення Logistics Vision Suite на CSCMP Edge

2021 Компанія Mantis продемонструвала свій головний продукт Logistics Vision Suite (LVS) на CSCMP Edge 2021 (що відбувався 19-22 вересня у м. Атланта Джорджія, США). LVS є одним з небагатьох програмним пакетом WMS/логістики, який можна легко адаптувати для компаній зі складними складськими та розподільчими операціями.

Протягом 58 років конференція та виставка з ланцюжка поставок CSCMP EDGE залучала топових фахівців з ланцюжка поставок та галузевих партнерів Supply Chain’s Premier Event.

Supply Chain Exchange є єдиною у своєму роді виставкою, яка знайомить потенційних клієнтів з інноваціями та технологіями у сфері управління ланцюжками постачання.

Компанія Mantis була серед більш ніж 120 учасників і продемонструвала всі новітні модулі свого головного пакету WMS Logistics Vision Suite (LVS). Основне програмне забезпечення для управління складом Mantis дозволяє професіоналам Mantis та її партнерській мережі легко налаштовувати та впроваджувати його для роботи з комплексними рішеннями (і з кількома клієнтами у разі 3PL), що сильно скорочує час и витрати на використання.

Крім того, сучасна архітектура LVS та можливість оновлення дозволяють легко виконувати оновлення та забезпечувати економічну постійну підтримку. Це дозволяє 3PL та іншим клієнтам, які мають внутрішні ІТ-ресурси, «самообслуговувати» себе, охоплюючи навіть найскладніші процеси складування та розподілу, дозволяючи їм швидко реагувати на їх потреби, що постійно змінюються, і в той же час отримувати неперевершено низькі ціни.

https://www.mantis.group/news-2021-cscmp-edge/