Телефонуйте

Найбільший 3PL-оператор Туреччини Netlog Logistics починає стратегічне партнерство з Mantis

  • Головна
  • Новини
  • Найбільший 3PL-оператор Туреччини Netlog Logistics починає стратегічне партнерство з Mantis
Найбільший 3PL-оператор Туреччини Netlog Logistics починає стратегічне партнерство з Mantis
Найбільший 3PL-оператор Туреччини Netlog Logistics починає стратегічне партнерство з Mantis

Netlog logistics є одним з найбільших Турецьких логістичних провайдерів, який обслуговує понад 9500 брендів у сфері моди, продуктів харчування, фармацевтики, високих технологій. Компанія має 104 склади, розташовані на 3 континентах. Загальна площа складів складає 1200000 квадратних метрів. Під керівництвом Netlog Logistics перебувають 14 логістичних компаній, кожна з яких працює у своєму сегменті. Компанія постійно прагне оптимізувати свої логістичні процеси для вирішення повсякденних завдань, пов'язаних із E-commerce.

Компанія нещодавно розпочала роботу з компаній Mantis із впровадження системи Logistics Vision Suit (LVS), для інновації своїх логістичних процесів та для покращення сервісу існуючим клієнтам, а також для залучення нових.

На першому етапі роботи з компанією Mantis, яка є одним із лідерів на ринку WMS технологій, було здійснено впровадження у 4-х локаціях, розташованих у Туреччині. Завдяки Адаптивності, Гнучкості і Масштабованості LVS системи компанії Mantis, компанія Netlog зможе ідеально відповідати очікуванням клієнтів, що швидко змінюються, і надавати сервіс найвищого рівня. WMS компанії Mantis легко впроваджується та одразу підтримує вимоги клієнтів та 3PL операторів. Також WMS компанії Mantis забезпечує повну прозорість руху товару на всіх логістичних етапах..

Ugur Ersop, менеджер складської логістики компанії Netlog заявив, що компанія Mantis виконує всі свої зобов'язання щодо підтримки впровадження та термінів.

Mehmet Senol, операційний менеджер Mantis Turkey сказав, що відстеження всіх процесів від надходження товарів до їх доставки кінцевому покупцю є необхідністю для сучасних компаній, які розвиваються в E-commerce напрямку. Розширена простежуваність товарів системою LVS дозволяє повністю контролювати рух продуктів.

https://www.mantis.group/pressroom_news_210707.html