Телефонуйте

Інтернет-магазин товарів для дому в Греції Spitishop надає високий рівень обслуговування своїх клієнтів за допомогою WMS-системи Logistics Vision Suite от Mantis.

  • Головна
  • Новини
  • Інтернет-магазин товарів для дому в Греції Spitishop надає високий рівень обслуговування своїх клієнтів за допомогою WMS-системи Logistics Vision Suite от Mantis.
Інтернет-магазин товарів для дому в Греції Spitishop надає високий рівень обслуговування своїх клієнтів за допомогою  WMS-системи Logistics Vision Suite от Mantis.
Інтернет-магазин товарів для дому в Греції Spitishop надає високий рівень обслуговування своїх клієнтів за допомогою WMS-системи Logistics Vision Suite от Mantis.

Spitishop є одним з найбільших інтернет рітейлерів у Греції по товарах для дому. Компанія має більше 35,000 SKU товарів від 50 світових брендів, таких як: NEF NEF, Kentia, Nima, Gofis Home, Downtown, Das Home, Ravelia, Inart, Espiel, Lorena Canals, Baby Oliver, Suavinex, Elodie Details. Вже 8 років компанія надає найкращий сервіс на ринку завдяки своїй мережі магазинів та інтернет-магазину, які підтримують їх дистриб'юторський центр в Афінах.

На даний момент дистриб'юторський центр Spitishop доставляє більше 40,000 замовлень на місяць по всій Греції. Менеджмент компанії впевнений, що задоволення покупця та зростання онлайн продажів досягається шляхом оптимізації логістичних процесів.

Нещодавно компанія Spitishop обрала WMS компанії Mantis завдяки її продуктивності, точності обробки замовлень та швидкому поверненню інвестицій. Також LVS був обраний через його унікальну адаптивність і гнучкість.

LVS Mantis найкраще відповідає вимогам Spitishop до швидкого та точного виконання онлайн замовлень, кількість яких збільшується щодня. Рішення включає розумну і доступну автоматизацію складу, здатну довести виконання замовлень до операційної переваги, одночасно обмежуючи загальну вартість володіння; Put-Wall (сортування по світу) та станції упаковки з сенсорним екраном, а також система Pick-to-Cart із напрямком світла (Smart Cart) вибрані для підвищення продуктивності комплектації та упаковки, а також для швидкого усунення помилок при одночасному підвищенні точності замовлення.

"Нашою метою є продовжувати обслуговувати наших клієнтів на високому рівні та надалі розвивати найповніший інтернет-магазин товарів для дому у Греції, постійно поповнюючи наші тематичні категорії новими фірмовими продуктами. Mantis - наш стратегічний партнер, якому ми довіряємо підтримку та розвиток наших високопродуктивних логістичних операцій та незамінний союзник на шляху до наших майбутніх починань." -Marios Bezioulas, генеральний директор компанії Spitishop.

https://www.mantis.group/pressroom_news_210805.html