Телефонуйте

GARTNER ВКЛЮЧИВ РІШЕННЯ MANTIS В ЗВІТ«GARTNER’S 2020 MAGIC QUADRANT» ДЛЯ СИСТЕМ КЛАСУ WAREHOUSE MANAGEMENT SYSTEMS

  • Головна
  • Новини
  • GARTNER ВКЛЮЧИВ РІШЕННЯ MANTIS В ЗВІТ«GARTNER’S 2020 MAGIC QUADRANT» ДЛЯ СИСТЕМ КЛАСУ WAREHOUSE MANAGEMENT SYSTEMS
GARTNER ВКЛЮЧИВ РІШЕННЯ MANTIS В ЗВІТ«GARTNER’S 2020 MAGIC QUADRANT» ДЛЯ СИСТЕМ КЛАСУ WAREHOUSE MANAGEMENT SYSTEMS
GARTNER ВКЛЮЧИВ РІШЕННЯ MANTIS В ЗВІТ«GARTNER’S 2020 MAGIC QUADRANT» ДЛЯ СИСТЕМ КЛАСУ WAREHOUSE MANAGEMENT SYSTEMS

14 травня 2020 г компанія Gartner (дослідницька та консалтингова компанія, що спеціалізується на ринках інформаційних технологій https://ru.wikipedia.org/wiki/Gartner) включила рішення Mantis до Magic Quadrant («магічний квадрант») для систем управління складськими процесами (Warehouse Management Systems, WMS).

За аналогією з «магічним квадратом» Gartner називає «магічним квадрантом» звіт з аналізом певного сегмента ринку. У цьому звіті є зображення квадрата, поділеного на чверті, за якими на підставі результатів інтерв'ювання постачальника та користувачів рішення розподілені основні постачальники цього сегменту. Сам факт влучення постачальника до будь-якого з чотирьох сегментів квадранта вважається визнанням його досягнень у своєму сегменті, відзначається його компетенції, професіоналізм, а також якість розробленого програмного забезпечення та його перспективність.

В даний час у світі розроблено та експлуатується велика кількість WMS-систем, з яких понад 100 серед експертів вважаються промисловими і рекомендовані для впровадження на великих складських комплексах. З такої кількості діючих WMS-систем Gartner включив до свого звіту лише 15 розробників.

Компанія Mantis – європейська компанія, міжнародного масштабу, заснована у 1996 році, займається розробкою, розвитком та підтримкою систем для логістики класу WMS. Представлена в багатьох країнах Європи, Північної Америки, Близького Сходу та Азії, СНД.

WMS Logistics Vision Suite одна з небагатьох систем, що відповідають світовим стандартам рішень класу WMS, пропонує високу гнучкість у налаштуваннях та масштабованість. Розвинена адаптивність програми дозволяє досить легко та в стислий термін налаштовувати LVS під завдання бізнесу.

У всьому світі понад 500 компаній, багато з яких є провідними транснаціональними корпораціями, вибрали Logistics Vision Suite для оптимізації та керування роботою своїх складських підприємств. В Україні Logistics Vision Suite впроваджується та експлуатується з 2004 року. Тільки за останній рік виконано три успішні впровадження системи.

Користувачами Logistics Vision Suite являються логістичні, торговельні та виробничі підприємства, що спеціалізуються на товарах різних категорій: споживчі товари, продукти харчування, напої, одяг, фармацевтика, медицина, косметика, побутова техніка та електроніка, будівельні матеріали, тютюнові вироби, зап. частини, книги, канцтовари тощо.

Рішення Mantis легко інтегруються із системами для автоматизації трудомістких складських операцій: Pick by Voice, Pick-to-Light, Put Walls, Smart Pick Carts, Smart Glasses, RFID. Комплексне впровадження WMS Logistics Vision Suite та спеціалізованих систем дозволяє суттєво збільшити швидкість виконання операцій, продуктивність праці, мінімізувати помилки, скоротити витрати, підвищити ефективність бізнесу.

Детальний звіт Gartner — https://www.gartner.com/doc/reprints?id=1-1YZ85K9P&ct=200506&st=sb