Телефонуйте

FRAUNHOVER IML ПІДТВЕРДЖУЄ ВІДПОВІДНІСТЬ LOGISTICS VISION SUITE ЄВРОПЕЙСЬКИМ СТАНДАРТАМ ЯКОСТІ

  • Головна
  • Новини
  • FRAUNHOVER IML ПІДТВЕРДЖУЄ ВІДПОВІДНІСТЬ LOGISTICS VISION SUITE ЄВРОПЕЙСЬКИМ СТАНДАРТАМ ЯКОСТІ
FRAUNHOVER IML ПІДТВЕРДЖУЄ ВІДПОВІДНІСТЬ  LOGISTICS VISION SUITE ЄВРОПЕЙСЬКИМ СТАНДАРТАМ ЯКОСТІ
FRAUNHOVER IML ПІДТВЕРДЖУЄ ВІДПОВІДНІСТЬ LOGISTICS VISION SUITE ЄВРОПЕЙСЬКИМ СТАНДАРТАМ ЯКОСТІ

Компанія Mantis Informatics SA представила логістичне рішення Logistics Vision Suite для оцінки якості та функціональності дослідницького інституту The Fraunhofer institute for Material Flow and Logistics і, за підсумками аналізу, увійшла до складу найбільшої у світі платформи WMS-систем http://www.warehouse-logistics.com.

З 2010 року команда warehouse-logistics.com, заснована німецьким дослідницьким інститутом Fraunhofer Institute for Material Flow and Logistics, збирає, постійно поповнює та оновлює міжнародну базу даних WMS-систем. Кропітка і ретельна перевірка даних гарантує точність і надійність наявної інформації. Оцінка програмних рішень проводиться з використанням вимог системи менеджменту якості ISO 9001 за об'єктивними та незалежними методиками та технологіями. Система управління складом, що поповнила базу даних warehouse-logistics.com, отримує знак якості для галузі WMS.

Вся зібрана та перевірена інформація знаходиться у відкритому доступі, портал надає своїм партнерам зручний інструмент для підбору та порівняння WMS-систем.

WMS Logistics Vision Suite – комплексна система управління складом, є однією з кращих спеціалізованих програм, розробленої для високопродуктивної роботи. Застосування функціональних можливостей LVS дозволяє відчутно збільшити пропускну спроможність складу за рахунок підвищення продуктивності праці персоналу, ефективного застосування складського обладнання та економічного використання складського простору.

Головна перевага, яку отримує підприємство, що працює з WMS Logistics Vision Suite – підвищення рівня обслуговування клієнтів при одночасному зниженні вартості зберігання, оброблення та дистрибуції товарів.

Mantis Informatics SA є провідним європейським розробником програмного забезпечення для логістики. Рішення Mantis відрізняються високою гнучкістю та продуктивністю, відповідають усім міжнародним вимогам та стандартам якості. Підрозділи компанії представлені в Європі, країнах СНД, США, Канаді та Близькому Сході.

Сьогодні систему WMS Logistics Vision Suite використовують понад 400 компаній у всьому світі, серед яких Coca Cola, Henkel, Nestle, Metro C&C, MGL, PepsiCo, Simple, STS-Logistics, SLG, "V7 склад", "Авеста Фармацевтика", ГК " Алвіса" та інші.